پرسش و پاسخ به سوالات

سلام به همه دوستان عزیز و بینندگان وبلاگ HVACR

چند وقتی هست تصمیم گرفتم بخش جدیدی رو به وبلاگ اضافه کنم، این بخش که پرسش و پاسخ ماهانه در وبلاگ می باشد، اما به علت کمبود امکانات در وبلاگ و همچنین عدم هماهنگی و دسترسی در بین بینندگان، به شکل مطلوب قابل اجرا نیست و به همین دلیل این بخش را به "گروپ مکانیک سیالات و تهویه مطبوع" انتقال دادیم که در آن اعضا با هم ارتباط نزدیکتری دارند و دسترسی به آنها سریع تر می باشد.

 دوستان و بینندگانی که سوالاتی در زمینه های مربوطه دارند می توانند سوالات خود را در گروپ (که لینک آن در کنار صفحه هست) مطرح نماییند، که اعضای گروپ در حل آن کمک خواهند کرد.

از پیشنهادات و انتقادات شما درباره این تاپیک و وبلاگ خوشحال خواهیم شد.

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان، مدیر وبلاگ سعید میرزایی

 

 

اگر مطالب مورد نیاز خود را در وبلاگ پیدا نکرده اید موضوع مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید، تا مطالب و مقالات مربوطه را برای شما ارسال کنیم.

 

/ 6 نظر / 30 بازدید
علی

سلام دوست عزیز. بینک شما در وبلاگ درج شد. موفق باشید.

حامد

سلام.مرسی.منم شما رو لینک کردم.

موسسه تحقيقات و توسعه كاربرد علوم صنعتي ادهاف - گروه تاسيسات

"علل تشكيل گروه تاسيسات موسسه ادهاف" گروه تاسيسات ادهاف اولين انجمن علمي تخصصي دانش آموختگان صنعت تاسيسات ايران مي باشد كه با تكيه بر توان فني فارغ التحصيلان اين رشته ي تخصصي سعي در اصلاح ساختارهاي نادرست كنوني در صنعت تاسيسات كشور دارد. ما معتقديم كه علت اساسي مشكلات اين صنعت در كشور ما بنيادي بوده و بايد نظام مدون و دقيقي براي اصلاح آن تعريف گردد كه حتما اين مهم از عهده افراد غير متخصص در اين رشته خارج است. مسائلي همچون اشكالات فراگير نظام آموزشي كه ضربات جدي به بدنه صنعت و اقتصاد ما وارد نموده است، عدم توجه درخور به اين صنعت مهم در بازار رسمي كار و نهادهاي دولتي و خصوصي و برخي سوء تدبيرهاي تخصصي در تصميم گيري و اجراي سياست هاي كلان كشور در بخش انرژي و اقتصاد، ما را بر آن داشت تا بار رسالتي عظيم را بر دوش بكشيم و با اتكال به خداوند متعال قدم در راهي نهيم كه پايان نگاه ما نقطه ي ايده آل اصلاحات ساختاري و اساسي در اين صنعت باشد. برآنيم تا خشتي را نهيم كه با همياري و همدلي متخصصان مظلوم اين رشته خشت ها بر آن گذارده شود و تا ثرياي هدف مستقيم روان باشيم. دست همكاري شما متخصص گرامي را به گرمي مي فشاري

سینا فراهانی

با سلام وتشکر لطفاًبفرمایید دریچه دسترسی به دمپرهای ضد حریق در کانالهای افقی وعمودی هوای ساختمانهاچقدر ضروری میباشد

مهدي سعيدي تبار

با سلا م لطفا نحوه محاسبه مقادير قسمتهاي مختلف يك ايستگاه تهويه جهت شركت ريسندگي يا بافندگي به ابعاد 30*30*6متر را مفصلا توضيح فرماييد با تشكر شركت خدماتي تاسيساتي قدرت اعتماد كوير